883-309 223

©2019 by KEYS. Proudly created with Wix.com

KEYS

Roman Kluczewski

 
man_tga_polska_okleina_1.jpg

O NAS

KEYS oferuje kompleksowe usługi logistyczne, szczególną uwagę przywiązując do profesjonalnej obsługi i indywidualnego podejścia do każdego Klienta. Działając na wielu płaszczyznach, za każdym razem tworzymy rozwiązania skrojone na miarę potrzeb i oczekiwań naszych Klientów.
W naszej ofercie, znajdą Państwo usługi drogowe, magazynowanie oraz neutralizację dokumentów. Specjalizujemy się zarówno w transporcie krajowym, jak i międzynarodowym, oferujemy także przewozy specjalistyczne (np. przewozy ładunków LTL w kontrolowanej temperaturze, ładunki ponadgabarytowe jak i bezpośrednie dostawy na produkcję).
Na tle konkurencji wyróżnia nas rzetelność i terminowość świadczonych usług, a tabor którym dysponujemy spełnia wszystkie niezbędne normy i wytyczne, aby mogli Państwo powierzać nam swoje materiały i ładunki, spokojni o ich bezpieczeństwo.
Pracownicy naszej firmy tworzą wyspecjalizowany zespół, dla którego największe znaczenie ma jakość, skuteczność i zadowolenie Klienta. To wszystko sprawia, że jesteśmy niezawodną, stabilną organizacją, której zaufało już dziesiątki Klientów.

 

ZABRASZAM DO KONTAKTU

02-212 Warszawa ul. Bakalarska 11

883-309 223

Nip: 524 266 9117

 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now